Autók » Renault » Laguna (2001-2007)

Laguna 2,2 dCi Initiale

Franciásan mindent bele

Az initiale felszereltségben majdnem minden extra megtalálható - érdekes módon a tempomatért külön kellett fizetni.
Maga az autó nagyon szerethet?, kényelmes, tele extrákkal, és nagyon szép (Szerintem szebb, mint az új kiadás). A prémium hifi szépen szól, a b?rülések kényelmesek, kellemes az illatuk, gyorsan felmelegszenek télen - erre szükség is van. A kormány-vezet?ülés minden irányban állítható, könny? megtalálni a kényelmet. A motor nagyon kellemes, ha kell gyorsul, ha kell takarékos.
Élvezetes vezetést teszt lehet?vé az autó (kormány, futóm?, motor, váltó együttesen).
A vezet?ajtó nekem ( 170cm) nem nyílik eléggé ki a kiszálláshoz, így néha az az érzésem, hogy úgy kell kikászálódni az ülésb?l, a cip?m csíkokat húz a térképzsebre.
Apró hiányossága, hogy csak egy pohártartó van elöl.

- Fél évesen tönkrement a bal oldali xenon fényszóró trafója - garanciában cserélték. Rá egy évre, láss csodát: tönkrement a jobb oldali xenon fényszóró trafója - garanciában cserélték. Eddig más gond nem volt vele.

Hódmez?vásárhely - ajánlom

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Előző autója? focus Következő autója?
Verdikt (7.6/10)

Renault Laguna 2001 (2005 - 2007)