Autók » Renault » Laguna (1993-2001)

Laguna 2.0 8V

Puszi pajtás

mar évekkel korábban lagunát akartam.nembántam meg.ár-érték arány nagyon jó. azota is imádom.nagyon kényelmes és hatalmas ugy az utastér mint a csomagtér.két nagy gyerekem van.a fiam már 176cm és vigan elfér a hátso ülésen ugy hogy az én vezető ülésem is hátra van tolva.kicsit lustának találom.relativ mert nincs összehasonlitási alapom.de 3000 fordulattól már virgonc

- válto 5.fokozat fogaskerék 20000ft.vezérmű szij cserével együtt. alapjárati motor neha szétszedés tisztitás.0 ft . öninditó bendix csere vásárlás után másnap 8000ft.csom.tér k.p zár javitás. ezt is magam végeztem

maszek

Fenntartási költség (6) Évjárat 1995