Autók » Renault » Laguna (1993-2001)

Laguna break business 2.0 8V

Középkategória királya

Svájcból behozott 117ezer volt benne mikor átvettem.
Mikor egy múlva vittem zöldkártyára a szerelő kiakadt milyen értéket mutatott a gép.Azt mondta ennek kurva jó a motorja.
Amióta nálam van egy liter olajat pótoltam bele összesen.
Egyszer meghülyült az immobilizer , Nyíregyen a zsibi előtt a taxisok behülyítették.
Semmi gondom nincs vele, megy ahogy kell.
Városban 10-et bekapja országúton 8,5-ből ki lehet hozni 90-nél.
A sok nagy okos akinek nem volt még Renaultja mind azt mondja , hogy szarok a Renault-ok meg elromlanak, hát hála istennek én ezt csak cáfolni tudom.
Kib****tt kényelmes,klíma szuper, hatalmas tágas igazi családi verda.
Sajnos én nem igazán becsülöm meg (nem hajtom, csak egy kicsitt koszosabb) de hát ugye aki panelben lakik nem annyi az autótakarítás, hogy kimegyek az udvarra és egy fél napig súrolom.
Amúgy nagyon jó.
Azt bántam meg, hogy nem 1,9-es dízelt vettem, de sürgősen kellett.

- önindító: de minden autónál előfordul ugye felújított ment bele azt hiszem 12ezer volt
- motorháznyitó bowden- én hülye eltéptem
- fékbetétek: kb.125ezernél csere (svájcból lett behozva nem tudom mikor cserélték benne, a tárcsát felszabályozta a haverom)
- gumi fékcsövek hátul műszakira 2000 ft volt a 2

isten mentsen a szervízektől