Autók » Renault » Kangoo (1998-2007)

Kangoo 1.5 dci

3 gyerekkel is OK, de...

Céges autóként egy Kangoo Expresst használtam , gond nélkül bele raktam 80000 km-t 2 év alatt, gondoltam családi autóként is jó lesz majd egy.Otthonra 68 lóerőset vettem , nem tudom miért , elkapkodtam a választást, másnap hiába akartam korrigálni, már nem tudtam. A 82 lóerőshöz képest sokkal erőtlenebb , de lehet vele normálisan közlekedni. Az előzést jól meg kell gondolni, de nem gáz. Fogyasztása rendben van , 4 év alatt soha nem lehetett 6 liternél többet megetetni vele, megpakolva , családdal, klímával 5,5. Na jó télen 5,6. Hibalistáját meg lehet nézni, a baj az, hogy olyan dolgok romlanak el , amelyek más Renault kocsikon is elromlanak, egyértelmű, hogy gyenge alkatrészeket építenek az autóba.
Ha nem spórolna ennyire az alkatrészeken a Renault , nagyon jó kocsi lenne.
Eddigi hibái ellenére szeretjük,( nem tudom miért, talán a kényelme és fogyasztása miatt, belül zárható rekeszek a tetőben, mint a repülőkön, meg jól rálátni a forgalomra) 3 gyerekkel használjuk , bár le fogjuk cserélni, mert hátul már szűk a kölköknek.
Gondolkozom az új Kangoon..., de bizonytalan vagyok.
Hibái ellenére soha nem éreztem azt, hogy cserben hagyna.
Hibátlan autó meg nincs.

- átvételkor nem volt jó a belső világítás, nem volt gáz a klímában( 1 métert sem mentem még vele) , elromlott a kesztyűtartó fedele, visszahívási akcióban hátsó biztonsági övek, ékszíjtárcsa törés, ékszíj szakadás, kormányszervó szivattyú, középső szellőzőrostély elzárója ( garanciában komplett műszerfal csere) , generátor tengely

márkaszervízről inkább ne...

Török Laci

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Előző autója? 405 Következő autója? talán új Kangoo
Verdikt (5.5/10)

Renault Kangoo 1998 (2007 - 2007)