Autók » Renault » Grand Scenic (2009)

Grand Scenic 1,9 dci

új szerzemény

2hónapot vártam rá, de megérte.
Sikerült megint egy extrás autót összeállítani.
Eladtam a C4 Grand Picassomat, amit nagyon szerettem, mert nagyon jó autó, de az új Grand Scenic megnyerte a tetszésemet és megrendeltem.
1,9dci, Privilege+ Tom-Tom navigáció, ülésfűtés, keréknyomás ellenőrző, tolató kamera hátul és radar elől-hátul, keyless-go, automata kártya, kanyar xenon, sötétbarna félbőrbelső. Ja és az autó hófehér, ami nagyon mutatós és most divatos. Remélem a sötétítés sokat dob majd rajta, amit most készítenek.
A feleségemnek is Scenicje van, ami 2éves, de csak 1,5dci, 106 LE és ezen kívül már volt 2db dci motoros autóm, de ez a mostani nagyon veri őket motorikusan és az új Nissan váltó szenzációs benne, olyan puha lágy, hogy öröm vele dolgozni.
Nagyon csendes a kocsi és a navigáció nagyon profi benne, bár még nem sikerült frissíteni.
A budakalászi Renault kereskedésről és Gyuri barátomról (Szűcs Gyuri, remélem, nevezhetem, barátomnak nem sértődik meg rá) csak jót mondhatók, nagyon segítőkész, profi, amiben kell.
Nagyon kevés kilométer van még az autóba és így a fogyasztás még egy kicsit magas, de tapasztalatom szerint még fog egy kicsit lejjebb menni.
Az autóra kaptam 5év teljes körű garanciát, így egy jó ideig nem lesz vele gondom, bár a másik sceniccel sem volt semmi gond, de azért ad egy biztonság érzetet az embernek.

később még írok

- Még semmi

Vác, Tamás Autóház

Fenntartási költség (10) Évjárat 2009
Előző autója? C4 Grand Picasso 1,6HDI MCP6 (a legszebb citrom) ítélet Következő autója? Még nem tudom
Verdikt (9.9/10)

Renault Grand Scenic 2009 (2009)