Autók » Renault » Clio Campus (2001-2013)

Clio Campus 1.5 dCi Societe

Jó kis talicska

mivel ez a kétüléses, haszonjármű változat, ezért általában munkára használom szerviz autónak és ide-oda szaladgáláshoz. Klíma van benne, elektromos ablakok, meg ködlámpa.
Ezidáig a fékbetétek és tárcsák cseréjén kívül csak a légzsák hibát jelző lámpa szokott égni néha, de nem tudni az okát, próbálták forrasztani, sikertelenül. Az első olajcsere, valamint az említett forrasztgatás óta a márkaszervízeket nagyívben kerülöm, mert horror áraik vannak, azonkívül nem is értenek hozzá.
Végülis azt kell hogy mondjam nagyon meg vagyok elégedve a kis taligával (így nevezzük), mert 6 év és 165 ezer km alatt más probléma nem volt vele !
Papíron 65 LE, de valószínű több van benne, mert 120-ig derekasan húz, és nyomaték is van benne bőven. Emiatt a váltó is lehetne hosszabb szerintem, ötödikben 3000-es fordulatnál 128-at mutat az óra, GPS szerint 121 ekkor a valós sebesseég. Végsebesség 180 óra szerint (GPS-el nem mértem)
Ha nem állatkodok vele akkor fogyasztás 5 liter alatt, országúton takarékosan haladva 4 liter alatt eszik, szóval eddig nagyon bejött, nem is akarom eladni.

- légzsák hiba jelző ikon néha világít. Próbáltak valami vezetéket forrasztani de ugyanolyan maradt

Fehérvár márkaszervíz. Ugrics és Szabó

haver

Fenntartási költség (10) Évjárat 2002
Előző autója? Felicia Következő autója? pasz
Verdikt (7.3/10)

Renault Clio Campus 2001 (2004)