Autók » Renault » Clio Campus (2001-2013)

Clio Campus 1.5dci

Francia rettenet

A kocsi futóműve ami valamire való, a többi francia sz*r. A gyári 3.9-es normát nem tudom ki találta ki? 5 liter alá nem lehetett levinni. Ha nyomja neki az ember 9 litert is megeszi gázolajos léttére. Kényelmetlen az ülés, a kormánytól nem látni a műszerfal legfontosabb kijélzőjét (olajnyomás lámpa) ami elég sűrűn világított. A fékek elég veszélyesek rajta (az ABS elég sokat kerreg). Nem kéne több francia autó

- 30 ezertől zabálta az olajat
- turbó 80 ezertől bohóckodott
- 90 ezernél megállt az autó (főtengely jeladó meghalt nem indult el többé amíg ki nem cserélték)
- fékek 30 ezrenként csere
- 130 ezernél a hátsó csapágy megadta magát.

Budapest BM Heros
Elég trehány banda. lassan és hanyagul dolgoznak.

Budapest Posta autó
Kicsit jobb mint a BM Heros, de nem sokkal

Fenntartási költség (6) Évjárat 2003
Előző autója? Combo 1.4i Következő autója? Opel Zafira 1.8i 16v
Verdikt (2.5/10)

Renault Clio Campus 2001 (2004)