Autók » Renault » Clio (1998-2001)

Clio 1,2 Rn

Francia kényeztetés:)

Kedves kis autónak tartom. Kicsi, a városi használat során fürge, országúton lomha. Ez persze következik a 60 pacijából is! Országúton, hármasba vissza kell lökni, hogy kimerjek vele lőni a platós Ifa mögül. Előnye viszont az, hogy nem kér enni. Azaz dízelautós a fogyasztása. Belül igényes és kellemes. Az enyémből hiányzik a klíma és ABS ezt nagy hiányosságnak tartóm, de lehet ezek nélkül is élni! A kényelméről annyit, hogy 200 cm magas és 130 kg vagyok, de az ülés és kormány állíthatóságnak köszönhetően viszonylag kényelmesen elférek benn, s a hosszabb utak se fárasztanak ki jelentősen. Olyan egyterűs a belső méretei alapján. Összességében én ajánlani tudom mindenkinek!
2011- s az autóm már a 12 életévét betöltötte. Sohasem hagyott cserben, csak tette a dolgát. A legnagyobb kiadásom a potméter volt (azt a hajdú france 25 rongyért szállította). Igazából csak a kopó alkatrészekre költöttem. Megbízható kellemes autó, bele szerettem. Ja és az utódja is RENAULT lesz, bár nem valószínű hogy eladom, hanem inkább veszek mellé egy nagyobbat!

- Gömbcsukló, jobb hátsó csapágy. 10éves korában a műszakin belekötöttek az első fényszórókba (megégette a burát a foncsor)így az első két bura is ki lett cserélve, illetve csipegette az olajat s ezért a szelepszár szimmering cserélve lett rajta (olcsó kis javítás) , 12-évesen megadta magát a potméter, illetve szétrohadt a hátsó kipufogó dob.

Renault Kalydy debrecen

Egy Renault-s szerelő háznál otthonában szerel. Vele a szervizben haverkodtam össze.

Fenntartási költség (8) Évjárat 1999
Előző autója? astra G Következő autója? Scenic vagy megane