Autók » Renault » 5 (1984-1996)

5 1,4i

Nem rossz a maga nemében, csak lehetne nagyobb

eleinte nem szerettem,azért vettem ezt a tipust mert a család kinőtte az 500-as fiatot,és fele annyiba került mint egy azonos korú és cm3-jű opel astra.kb 10 éves korára fáradtak el az előbbiekben említett alkatrészek.a féltengelye az marha erős volt.azt nem értem hogy az alkatrész árak mért olyan drágák a japán autókkal vetekszik

- féltengely gumiharang 2000ftkormánymű gumiharang 2500ft,hátsó fékmunkahengerek 14000ft.hátsó fékbetét4000ft.lambdaszonda 70000ft,kipufogó cső 8000ft.kipufogó dob10000ft,toronycsapágyak .8000ft,kézifék kőtél 4500ft,kuplung bowden2500ft.stabilizátor rúd szilentek1500ft.az alkatrész árak azért ennyik mert volt kedvezményem bizonyos aútósboltokban.

renault girardi(most renault shick-r)

sajátmagam

Fenntartási költség (7) Évjárat 1993