Autók » Renault » 19 (1988-1996)

19 1,7 TSE

Jó öreg barát

Atlagban nagyon meg vagyok vele elegedve persze figyelembe veve az evjaratot (nem egy uj auto), a varosi fogyasztas nem a leg baratsagosabb telen 11 - 12 l de orszaguton a szabalyt betartva 6 l is eleg. A kegyelem az kituno de hianyzik a legkondi, a szerviztapasztalat az nem a legjobb es lenyuzzak az embert de vannak jo baratok es amit lehet hazilag megoldunk.
A menettelyesitmeny tetszik eleg nyomatekos a motor 1500 fordulattol mar jol huz de nem szereti ha porgetik.
Most 164000 ben van de meg nem fogyaszt olajat eggy kulcsra indul es ha az ember odalep nem hadja cserben. Eddig csak azt tudom kivani magamnak hogy rosszabb autom ne legyen.

- KAPCSOLOK, KOSZPONTI ZAR NEM MINDIG MUKODIK, LAMBDA SZONDA, TETOABLAKON FOLYT A VIZ, KITORT AZ ULES,

JO SZOMSZED

Fenntartási költség (7) Évjárat 1990
Előző autója? 1200 kombi Következő autója? renault megane
Verdikt (6.5/10)

Renault 19 1988 (1988 - 1995)