Autók » Porsche » Boxster (1996-2004)

Boxster 3.2

250 LE boldogság

Lelakott állapotban, szétfőzött eredeti 2.7-es motorral vettem, ezután került bele a 3.2. Új kárpitozás, tető javítás, és szépen kikupálódott. Imádok vele autózni, kegyetlenül jól lép, nagyon rugalmas, és erős a kasztnija is. Előző kabrióimhoz képest megnyugtató a 4 lufi és a bukócső, nameg a kissé magas tömege. Van benne anyag az biztos. Kicsit sokallom a luxust, elektromos ülések, digitklíma, tetőmozgatás, felsleges súlynak érzem, de azért jó kis játékszer. Nekem akár fapadosabb kivitelben is megfelelne. Télen ki se mertem nagyon hozni az utcára, vettem inkább egy kis sunny-t a hideg hónapokra. Tudja dobálni a popsiját, van benne erő (252LE). Szerintem az egyik legszebb porsche, álomszép gömbölyded formákkal. Mindenkinek csak ajánlani tudom, vegyen egy porsche-t legalább egyszer az életben. (csak nehogy a porsche hungáriánál! Kerüljék azt a tolvaj bandát)

- Klímahűtő.

Porsche hungária, iszonyatos lehúzós társaság, ezen felül szaktudás hiánya érződött.

Egy Porsche guru, nevet szándékosan nem írok.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2000
Megbízhatóság (8) Vezetett km 12000