Autók » Porsche » 924 (1975-1988)

924 924 Strosek

A 924-es is Porsche, sőt!!

Régi tervem volt hogy vegyek egy 924 et hobby autónak. Amikor elkezdtem keresni a leendőbelimet, nem számított hogy milyen állapotban van mennyit kell rá költeni, vagy mennyit lehet alkudni az irányárból! Így jutottam el egy romos pajtáig (ami később kiderült egy disznó ól volt) ahol már három éve állt a is piros veszedelem. Első pillantásra picit elrettentem: 2újnyi vastag por tetején használt koszos szőnyegpadló fölötte meg az omladozó ól. Mikor nagynehezen kitoltuk még a szélvédőn is alig lehetett belátni a kosztól! Hipp hopp gyorstakarítás és előjött a szép kis 24es formája:) turbo kasztni futómű és váltő, belül vajbőr, és Strosek műszerfal. Töltöttünk bele benzint és a gép 3év után pöcc röff állapotban volt!! Sajnos 10éves repedezett gumik voltak rajta nem volt műszakija és ki is volt vonva a forgalomból! Az előző tulaj vállalta a papírmunka elintézését is ami sajnos kicsit elnyúlt, de azidő alatt is voltam lenn többször szerelgetni a kis drágát:) Mindíg van rajta valami munka dehát be kell látni ez egy majd 30éves sportkocsi!! Akárki akármit mond napi használatra is tökéletes mióta nállam van mindennap van hajtva néha kínálgatva és még egyszer sem mondta hogy neki nincs kedve menni:)) Ha okosan és tisztelettel használja az ember, tehát megadja neki ami kell (faja ROWE olaj, kellő csere, utántöltés, szűrőcserék, és kellő üzemi hőmérsékletig nyugizás) akkor ezaz autó egy örök társa lehet valakinek!

Ha valakinek szüksége van 24es alkatrészekre váltók tolócsövek minden nagyobb cucc akkor keressen meg: Hagymasib@sysonline.hu

- Hűtőgomba
- Olajcsere