Autók » Porsche » 911 (2004)

911 3.8 turbo

Erős gyors csajozós respect, egy igazi pokolgép

Nagyon ment,gyárilag 420le jeleng 632le egy asszfaltsssszagggató!városba nem kell váltani 3-ból
csak gáz meg fék:):):)iszonyatosan kemény ahogy üresbe énekel a motor a hátad mögött!!kanyarba egy nagyobb gáz fröccs és az orra máris megelőzte az elejét!!Még szerencsére nem törtem össze de már voltak necces helyzetek!!A rendőr utánnad se mer fordulni mert ahogy meglátod hogy jön padló és kajak ideje nincs hogy felfogja a dolgokat!!2.8-100kmh,10.9 220kmh,végsebességet nem tudok mondani mert 330-ig van írva és amikor kiakad a mutató még legalább 1200 fordul még a motor ugy olyan 367 körül lehet szerintem:):):)az élet legszebb élménye amikor beindul a darázs és üresbe rúgatod aztán 1 padló 2 padló 3 padló és 220kmh-án vagy!!!6 sebesség de a 6.-dik csak kímélő fokozat nem kellene bele szerintem!!

- az ékszíj folyamatosan elszakad ha egy nap sokszor padlózom de ez nem gyári hiba hanem a chip és egyéb tuning:):):)

Porsche hungaria!!300000 a kötelező szervíz!!nem olcsó de aki ilyen kocsit vesz annak nem gas!

Fenntartási költség (3) Évjárat 2006
Előző autója? m3 Következő autója? ennél jobb nem kell soha az életbe majd ennek az úja kb 5 év vagy amikor bejön!!
Verdikt (6.6/10)

Porsche 911 2004 (2004)