Autók » Peugeot » Partner (1996-2007)

Partner 1,4

Nagyfater tempó, de a fogyasztás frankó

Régóta tetszett ez a tipus ezért vásároltam meg,igazándiból dieselt szerettem volna de erre futi.A kocsiban elsősorban a bőséges hely ,és a jól pakolhatóság tetszik.Negativ viszont a belső tér puritán kidolgozása(ennél a felsz.-nél főleg)
A fogyasztása ami meglepően kedvező 6,5l ami extrém használatnál sem ment7,5l fölé.Meghibásodást tekintve a szerviz elmondása szerint az utóbbi kormanykapcsoló csere visszatérő jelenséglessz mert a tipusra ennek gyakori meghibásodása.Mindent összevetve jo kis járgány.

- kerékcsapács 38000km
- kormánykapcsoló 50000km 70000ft

kampf kaposvár

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003
Előző autója? fabia kombi 1,2htp Következő autója? valamilyen egyterű ,lehet hogy francia
Verdikt (5.3/10)

Peugeot Partner 1996