Autók » Peugeot » Partner (1996-2007)

Partner 1,6 hdi

Amíg garanciás, addig jó! Sokat lehet pihenni a szervizben

2006 decemberében hoztuk el az autót,0km-el.másnap 230 km volt az autóban amikor nem akarta a sebességeket venni,ha vette is akkor benne kellett tartani mert kijött üresbe!bevánszorogtam a szervizbe 15órakkor és közölték hogy váltórudazat ment tönkre valoszinü gyártáshibás volt!de sajnos nincs nekik és mondták jöjjek vissza holnap és addigra kész lesz az autó.mondtam nekik hogy vagy csinálják meg vagy valami legyen,mert nem ezért vettünk új autót!!!megcsinálták,hoztak hozzá alkatrészt a másik szervizükböl(zugloból)18-óra után lett kész,én addig pihentem!a 15000 km-elött elkezdte a kuplung hogy benyomom és ott is marad!de ha visszahuztam akkor jó volt megint pár napig...
bementem a szervizbe,és mondom a felvevő emberkének hogy jöjjön ki és nézze meg valaki hogy mi lehet a baj!erre azt mondja hogy biztos a kuplungbowden,és nem tud kimenni senki megnézni!de nincs raktáron,itt kell hagyni az autót2-3napig és megcsinálják.mondom neki hogy ok de adjanak csereautót,mert ugye még garanciális!erre azt mondja hogy nincs csereautó csak ha tréler hozza be az autót!na mindegy hangoskodtunk egy picit ezen,aztán mondom ok legyen marad az autó én meg sétálok..:(felvette a papirokat meg minden,és azt mondjaok akkor menjünk ki!amikor elöbb mondta hogy senki nem fog kijönni megnézni.elkezdte ö vizsgálgatni és mondja hogy nincs ennek semmi baja csak bekoszolodott,és wd40-el megfujkodták kivül is meg a pedálnál is.erre visszaadta a kulcsot és mondja hogy nem lesz baj mehetek!persze pár napra rá ismét lentragadt,de gondoltam várok amig teljesen elromlik,és akkor télerrel viszik majd be fizessék azt is!pár hét után el is romlott hivtam is a assistance szolgálatot hogy küldhetik érte a trélert!persze erre is várni kellett,bevitték és mondom trélerrel hoztuk kérnék csereautót,erre azt mondja hogy megcsinálják pár óra alatt üljek le vagy jöjjek vissza késöbb.megint pihentem 3órácskát!!!
de végre jó lett.a hátsó lámpákban a foglalatok azt monda a szerelö hogy ahogy mozogtak bennük az égök kikoptak és ezért nem érinteztek!szerintem nevetséges,de mindegy.a jobb oldali toloajtó zárja meg egyszerüen eltört a 20000-es szerviz közben,és amikor vettük át és mertem szólni hogy ez nem ilyen volt egy kicsit furcsán néztek rám,de mindegy ezt is megrendelték,és két hét múlva kicserélték!a fütöventillátor is egy szép dolog volt azt a citybe vittem mert az volt közel és nem akartam kimenni az m3-ba.azzal az volt hogy nagyon hangos lett minden fokozatban,és valahogy ciripelt.bementem,azt mondták hogy a motor adta meg magát és el fog nemsokára romlani(nem jöttek ki megnézni)meg kell rendelni valami 80-90e ft!de hát garanciális és mondom rendeljék.erre is várta majdnem két hetet,bementem elkezdik levenni a régit és ahogy lehuzta akkor látja hogy egy parklócédula van beleesve(a motor felett van a kesztyütartó).és mondja nekem hogy biztos nem ettöl van a hang és cseréljük ki.mondom probáljuk már ki:)nem nagyon akarta de visszarakta és megszünt az a bzonyos hang:)mondom szuper még jó hogy multkór kijöttek megnézni.
röviden enyi történt 1 év alatt én biztos nem vennék többet peugeot-ot!!!

- Váltorudazat,tolóajtó kilincs,kuplungszerkezet valami racsnis dolog a kuplungpedál fölöt,mind a két hátsólámpa,fütöventillátor motor,és most valami cicereg alapjáraton nagyon:(

peugeot m3,peugeot city

Fenntartási költség (1) Évjárat 2006
Előző autója? corsa Következő autója? jeep,vagy opel
Verdikt (3.2/10)

Peugeot Partner 1996