Autók » Peugeot » Boxer (2006-2014)

Boxer 2,2hdi120le

A nagy szépség

egy hónapja vettem meg a gépet és maga a csoda!!
Bárhol megállok megkérdezik hol vettem mivel kitűnik a tömegből az tuti. Többen keresték fel azóta a szalont is miatta ezt bátran állíthatom! A gép nagyobb mint a régi boxerem 15m3 10m3 helyett és nagyon jó pakolni! Kényelmes jól megy és tuti a fogyasztása is! A menetdinamikálya nem az igazi de még csak fél gázon járok vele és rakva így is simán 120 -at megy!! 2750es fordulatszámnál!/ arégi 110-et 3000-nél vitte/ Mivel 6,40 m hosszú szokni kell de a tolatóradar nagyon segítőkész és kell is bele. Mivel heavy 4 tonnáshoz méretezték a felfüggesztéseklet és a féket ami szuper dolog főleg hogy kértem alá még egy rúgót. Így nem ül le a feneke bármivel rakom meg./kb2 t volt már rajta/ bár nem régi az autó de nagyon szeretem mivel alig várom hogy mehessek vele és bárkinek ajánlom aki korrekt áron keres uj tgk-t

- még nincs hiba

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2000
Előző autója? boxer Következő autója? 5év után szólok
Verdikt (8.6/10)

Peugeot Boxer 2006 (2011)