Autók » Peugeot » 508 (2010-2014)

508 2.0 140 Le

Feltűnő vadállat

Megjelenés:
Nagyon egyedi. Bmw e60 után vettem az autót, és a városba többen utánafordulnak mint a bömösnek. Belülülről is igényes és szép.

Vezetési élmény: Kiváló. Megy mint az őrült, és tempomattal 4.5 literres fogyasztást is sikerült produkálni. Előzgetve padlógázzal 5.5 litert evett.
A kormány túl érzékeny de meg lehet szokni.

Ha ilyne autót akar venni valaki, csak ajánlani tudom, de semmi képpen se alapfelszereltséget. A multikijelző és a navi nagyon felhasználóbarát.
Csak ajánlani tudom

- Az egyetlen negatívum, hogy az első ajtókon belül a kapaszkodóról a műanyag kopik le.

Még csak olajcserén volt Szakonyi Kft.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2011
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2000