Autók » Peugeot » 306 (1993-2000)

306 1.9 xrd Break

A lomha oroszlán

Szeretem a franciás kényelme miatt. Elfér benne az egész család(két gyerek meg ketten a feleségemmel) minden cuccával együtt. Igazi családi autó.
A motorja nagyon megbízható, keveset fogyaszt(még klímával is), csak egy kicsit gyenge a mai motorokhoz képest.

- Egyszer elromlott a jobb oldali ablakemelőm, javítási költség 500HUF. Most éppen nem működik a motoros tükör, de nem érdekel úgysem kell azt állítgatni minden nap. Egyszer pedig nem működött a műszervilágítás, ami magától megjavult pár nap alatt. Kellett cserélni a jobb oldali kormányösszekötőt, 6000HUF.

Maszekba. Igazi francia specialista.

Fenntartási költség (9) Évjárat 1999
Előző autója? Lada 2105 Következő autója? Peugeot 307SW 2.0HDI Premium
Verdikt (6.7/10)

Peugeot 306 1993 (1993 - 2001)