Autók » Peugeot » 306 (1993-2000)

306 1.4 XR

A kerekes sörényes

Egy kis VUK . Fürge ,ügyes.Ha kell szedi a,,lábát,, de ha a helyzet úgy kivánja lassan lopakodik.Hosszútávon is rendkivül kényelmes,de a hangszigetelése hagy magaután kívánni valót,130 felett kissé erős a motorzaj.Eltudnám képzelni egy hatfokozatú váltóval a motorfordulatszám csökkentése érdekében.A185-ös gumikkal meglehetősen jól fogja az utat,a fékek erősek és agresszivak. Bár nagyobb íven fordul,mint az előző ,,szekerem,, ígyis nagyon jól irányitható, pontosan vezethetö.Ötajtós lévén és az osztva dönthetö üléseknek köszönhetően kiválóan pakolható.A jobboldali ablakemelő motor nyögvenyelősen ugyan de még műkődik. Az úgynevezett kesztyűtartó viszont az égvilágon semmire nem használható.Az elakadásjelző kapcsolója eléggé sz... helyen, szinte kezelhetetlen helyen van.

- a kétévvel ezelőtti vásárlást követően két hónappal a jobb hátsó fékmunkahenger kilehelte a lelkét.A javitása /így már mind két oldalon/fékpofákkal együtt kb. 15000ft.Hengerfej tömités és mindkétoldali lengővillába szilent csere 20000ft.

egy barátom,kollégám

Fenntartási költség (8) Évjárat 2000
Előző autója? ritmo, tipo Következő autója? amire keret lesz
Verdikt (7.9/10)

Peugeot 306 1993 (1993 - 2001)