Autók » Peugeot » 305 (1977-1990)

305 1.9D

Kisétvágyú!

Gombért vette az asszony! JÓl néz ki a kaszni a többi hasonlóhoz képest.Az átirás rémálom az autó árához képest,mert 1905cm3. Pécsen egy kereskedőtől került hozzá! Sumák genya! próbakör minden ok! Papirok Ok! Elhoztuk! mentem vele 150métert és félreálltam! Szar a kuplung! Lötyög a váltó! Kiszállok,rágyújtok,nézem....folyik a hütővíz! B...zeg ezt nem hiszem el! indulás vele haza! Én inkább a sajátommal! elöl a pug mögötte én...hogyáll a kereke? Úristen! állj meg! nézem semmi..go home. emelő kerék le...a hátsó lengőkar,gyakorlatilag elporladt(bal)-a jobb se sokkal jobb! de ez tekeredett és a keék balos kanyarban rádőlt a gátlóra! Hozzáteszem az vadi új! 2nap kibont! 3.nap még mindig bont. 4.nap kiszedve a lengőkar(mert francia...) elhozom és két napon át hegesztettem:AWI-val a lengőkart-minusz egy palack argon,azután 2es lemezzel az egészet beboritottam ivhegesztéssel.szilentek csrélve,mert elégtek! úl nincs,ezért trabiét raktuk bele!lengökar vissza! SZAR! ugyanúgy áll. kasztnist meglátogattuk és egy ocska kereket felraktunk,ö ráhegesztett a felnire egy kampót és húzatópadon meghúzta! Azóta jó! müszaki épphogy...de sikerült! a hütőt megcsinálta egy szaki! a fűtés még mindig tré! Szeretem mert nagy és annyira ritka,hogy csak lesnek: Mi ez? 5-5.5literrel eljár! Harmadikban elindul,ha nem találom az egyet!(ez gyakori,de az asszonynak már megy) a 165ös téligumival nincs előtte akadály(ÚJ és 4 egyforma) a garázsba is be lehet inditani,nemúgy mint egy cromát!-nem füstöl! vezérműszij,olaj,meg szűrők lettek rajta cserélve....a legnagyobb hidegben is indul elsőre(majnem mindig a szabad ég alatt alszik..) Ha nem lesz komolyabb baja akkor még egy műszakit marad. NINCS HOZZÁ SEMMI ALKATRÉSZ!

- fütőmotor nem jó, a hütő csöpögött, hátsó lengökar elporladt.

én csináltam részben

a többi kontár