Autók » Peugeot » 206 (1998)

206 1,4 presence

Suhanó kisgolyó

Nem hittem volna, hogy egy francia autó ennyire megbízható lesz. Még mindig hibátlan, pedig túl van a 100000-en és nem is volt kímélve. Kicsi autó, de jó erőben van pl. nagyon megrakodva is alig érezhető az erőcsökkenés csak a benzin fogyott jobban. Ami kicsit negatív, hogy 1-ből a 2-be áttét nem túl sima, és ha bejön a ködös idő van, hogy két izzót is cserélni kell, ami ugye a jobb oldalon nem túl egyszerű. Más nem tudok rá mondani. Nagyon szeretem, csak azért válok meg tőle, mert gyarapszik a család.

- Csak izzó cserék voltak!

Peugeot Xevico (most Centrál) Nyíregyháza
Rendes körültekintő társaság, vevőként kezeltek, korrektek voltak. 2005-ben voltam utoljára.

Peugeot Vektor-Car Veszprém
Kissé flegmák, kevéssé alaposak, volt egy eset, mikor jelzett az autó, hogy STOP és nem találták meg, hogy miért. Két nap múlva megállt az autó, mert felforrt a víz, a hűtőventillátor sérült volt. Kerékcsere után dísztárcsa jobbra el. Az ügyfél kevéssé fontos.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2004
Előző autója? Következő autója? Peugeot, Opel