Autók » Peugeot » 206 (1998)

206 1,4 Riviera

Pözsi - nekünk jó:-)

szeretem, kényelmes, bár kicsi a csomagtartója és igazából 2 személynek kényelmes, csomagok, lábtér miatt.
A hat hangszórós hifi is jól szól, klíma remek, de télen a fűtés kicsit lomha a lábtérnél, teljestménye nekem megfelelő, ez nem sportkocsi, nagyon negatív élményem tehát nem volt vele!

- 1. 2007. nyarán a motordiagnosztika visszajelző jelzett, de konkrét problémája nem volt, a szerelő számítógépen keresztül hibalistát nézett, ami nem volt egyértelmű, csak egy benzin adalékot öntött a fél tank benzinbe, amikor kiürült, a kocsi magától megjavult (a szerelő tanácsa: a "gazdaságos benzint" felejtsük el, az össz. művelet 7000 Ft)
- 2.a motorolaj szint visszajelző nem működik, össze-vissza mutat (annak ellenére, hogy tele van)
- 3. a műszerfalon (hőmérséklet állító gombnál) kiégett egy égő vagy csak értintkezési hibás, mert néha megy, passz

amikor összetörték, egy ismerős citröen szervízben csináltattuk meg, rendesek voltak, szép munkát végeztek (lehet, hogy az ismerős fényezőnek köszönhetően), peugeot szervízbe még nem mertük vinni, annyi rosszat hallottunk róluk

magán szervíz, gyorsak, pontosak
(de az alapvető műveletek elvégzése pl. olajcsere otthon történik, köszi Apu!!)

Fenntartási költség (5) Évjárat 2003
Megbízhatóság (7) Vezetett km 20000