Autók » Peugeot » 206 (1998)

206 1.6 xs

Megbízható kis zseboroszlán

Tipikus zseboroszlán! Piros lámpánál kevés ellenfélre talál.Még 200km/óra környékén is kiváló az útfekvése.A motor teljesítményéhez képest jó az átlagfogyasztása nekem 8-8,5 körül jön ki ,még bekapcsolt klímával is.Rosszat nemigen tudok mondani(kivétel a klíma szellőző ventillátor).Én szeretem ezt a kisautót!

- Trapézkarok cseréje mindkét oldalon 60.000 km-nél(gyenge a motor teljesítményéhez képet),irányítókar csere bal oldal.,klíma szellőzőventi csere(kénye kedvére kapcsolt be nagy csikorgások közepette)

Peugeot Fábián-Székesfehérvár

Fenntartási költség (3) Évjárat 2001