Autók » Peugeot » 206 (1998)

206 206 Color Line 3a

Jó kis varosi cirkaló

Kenylem: Az idealis vezetesi poziciot nehez megtalalni, de ha egyszer megvan, onnantol mar nagyon kenyelmes, egyhuzamban vezetett 6-700km utan sem fajt semmim. A pedalter nagyon szukos, nagyobb 43-as cipovel mar beakadt a labam. Vezetesi elmeny: A lagy felfuggesztes alapban jo a budapesti utakra, ennek ellenere kanyarokban nagyon stabil. A holtterek jo nagyok. Az ezer-egyes motor eleve nem gyoruslasi bajnok, amin a kesobb felrakott szelesebb gumik csak tovabb rontottak. 1,6-os motorral talan mar idealis lenne. A vegsebesseget viszont orakon keresztul is nyugodtan lehetett tartani, gyari gumikkal 170-es temponal 4000-et pogott a motor. A szervokormany ugy jo ahogy van. A valto peugeot-nal megszokott rettenet: pontatlan, akad, gyors valtasnal raadasul buntet. Az elso tarcsafeknek semmilyen hutese nincs, konnyen tulmelegszik! Megbizhatosag: idonkent elromlottak dolgok a kopoalkatreszeken felul, de sosem hagyott cserben, az olcso szervizt figyelembe veve igy nem rossz. Osszessegeben az auto hozta az elvarasokat, nem okozott csalodast.

- hatso lengescsillapitok 1x
- legmennyisegmero 1x
- jobb-bal gombfej 1x
- plusz aprosogok, meg a kopoalkatreszek.

Peugeot Kovacs

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001