Autók » Opel » Vectra (1995-2002)

Vectra 2000dti

Mindig tesó jóban rosszban

tudomásom szerint a 99-es ráncfelvarrot tipus(tól)futóműjét vásárolta meg a saab is az aeroba(5kerékcsavaros)utolsó RENDES műszakinál ami202500km nél volt a futómű teljessen hibátlan.kaszni hibátlan rozsda tekintetében,pedig garázsban nálam 3év alatt nem volt.motor erős,dinamikus, bár már 8000km 1.5l olaj fogy(nagy városban járok vele fojamatossan és dinamikussan)szerintem met.fénnyel,alu felnivel ,áramvonalas sportos megjelenésével máig megálja a hejét bárhol.sőt.

- légtömegmérő(Passaté jó bele harmada árért,csak a stekkert át kell cserélni.ja meg egy kis alkatrészt ami úgyis látszik ha egymás mallé tesszük őket.tuti50000km)utágyártott3000km. hűtő dugulás! nagyon oda kellfigyelni 150000 körül

Fenntartási költség (9) Évjárat 1999
Előző autója? voj. Következő autója?
Verdikt (8.2/10)

Opel Vectra 1995