Autók » Opel » Sintra (1996-1999)

Sintra 3.0 MV6 24V cd

Fürge kényelem

Én elsőre beleszerettem. Beül az ember, és azt érzi, mindent belát, mivel magasabban ül a többi autókhoz képest! Elképesztő, mi minden befér ebbe a jószágba, meg hát ugye 8 embert is el lehet vele fuvarozni, de kényelmesen 7-et! Az öt kivehető ülés lehetne kényelmesebb, de ez csak nagyon hosszú távon érződik. Iszonyat, mit megy "S" fokozatban! BMW-t és Mercedeseket megszégyenítő tulajdonságai vannak, kivéve állórajtból!!! (több, mint két tonna) A városi fogyasztása az egyetlen komoly hátránya, de országúton rekordokat döntögettem! (8.6l/100km/h!!!tempomattal) Kár, hogy befejezték a gyártását, ugyanilyet vennék, ha most lenne belőle új modell! A ZAFIRA meg sem közelítí ezt a kategóriát, pedig lenne rá igény! És pont az Opelnél nincs, amikor egymás után dobálják piacra az egyterűeket, csak nagyon szűkösek! A SINTRA még mindíg komolyabb mérettekkel rendelkezik, mint egy VW SHARAN, vagy akár egy ESPACE! Peugeotéknál már kezdik pedzegetni, mi is az az egyterű kategória...(807!!!) Hatalmas csomagtér, panorámás kilátás, dupla tolóajtó, 7-8 személy kényelembe...De ezt a versenyt akkor is a Chrysler GRANDVOYAGER nyeri évek óta, csak egy baja van: hogy amerikai. Európában biztosan kijelenthetem: nincs most olyan egyterű, amelyben kényelmesen elnyújtózhatna az ember, anélkül, hogy vagy a csomagokba, vagy valaki másba bele ne akadna az ember keze, lába! Mondom ismét: A SINTRA volt idáig életem legkényelmesebb autója!

- Elektromos ablakemelő szerkezet, tolóajtó csatlakozó

Profi Autószervíz-XIII. Szent-László u. 9.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1997
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 119000
Előző autója? Omega 2.0 16V kombi Következő autója? Chrysler Grandvoyager 2.5 CRD, vagy 3.3 LHX AWD
Verdikt (8.1/10)

Opel Sintra 1996