Autók » Opel » Omega (1994-2003)

Omega 2.5 TD (x25dt)

A legjobb Opel

Hát nem is tudom hol kezdjem.Ott kezdeném amikor megvettük.Tudják hogy van első látásra szerelem gyönyörű karosszéria szép piros stb.....Aztán amikor elhoztuk a kereskedésből akkor vált minden rémálommá 6km utánn leállt:D nah nem baj gyorsan kereskedőt felhívni.....Kijöttek és 1 vezeték volt a baj megcsináltuk....Aztán hazamentünk az udvarba már nem tudtunk beállni mert a kuplung darabokra esett....Másnbap felhívol 1 szerelőt valahogyan elvittem hozzá a kocsit és elkezdte sorolni a bajokat: Adagoló a felujjítása 200000HUF turbó 100000HUF stb stb.TErmélszetesen a kereskedés azt mondta hogy reklamációnak hely NINCS.Na hát az adagoló meg a turbó nem lett megcsinálva mert 1 kicsit drága dolog.De minden egyéb apróság meglett csinálva az apróságok kb 650000HUf :D de a motorhoz nem nyultunk 93000 votl beleírva az órába és min 400000km volt benne.nah mind 1 ezekután váltottunk 1 szerelőtmert az előző kicsit megbízhatatlan volt.Na amikor meglett az új szerelönk akkor már nygjából jó volt a kocsi már csak adagoló lendkerék meg turbó volt hátra.Erre mondta azt hogy vegyünk tőle 1 új motort kompletten mindennel meg is vettük és azóta a kocsi olyan mint az állom a világ legjobb kicsija az omega mondjuk kicsit drága hozzá az alkatrész mert ezt a motort a BMW gyártja......Na de mindezek ellenére a kocsi ad 1 olyan fantasztikus érzést hogy az nem lehet szavakba önteni érezni kell!ÉS a kora ellenére egy úgymond kifinomult motor van benne keveset eszik halkan jár és még a leghidegebb időben is elindul.Az összeszerelése nem opelos és nem is GM es olyan nem is tudom milyen nem zörög benne semmi olyan Audis.A fütóműve elég jó nem zavarja a magyar út mint a mostani autókat.
Ui:Soha ne higgyenek a kereskedőnek és ne is álmodjanak 100000km körüli omegáról ja és a Bécsi autóparkban vettem...odafigyelni rá!

- háááát....Adagoló lendkerék turbó Kuplung:szerkezet,tárcsa Ablaktörlő!!! Kis ac nah majdhogynem minden de amóta van benne 1 frankó motor semmi baja

Czakó Attila Bojtár utca A világ legjobb Opel OMega szerelője

Szántó Miklós Szentendre teljesen megbízhatatlan