Autók » Opel » Meriva (2003-2009)

Meriva 1,6 16v

Családi teherautó

Tisztelt autós társak.Szerintem egy hihetetlen igénytelen autó a Meriva.Nagyon drágán mért extrákkal.Az első teszt vezetés alkalmával észre vettem milyen vacak a váltója ( ragad és gyors váltásnál reccsen ).Viszont elég magas hogy ne akadjon el minden hol.Napközben teherautónak használom, utána három gyereket szállítok vele.A kárpit sajna nem bírja, mindig foltot hagy rajta minden.Szakszervizben még nem voltam vele!!!Nagyon nehéz rajta első égőt cserélni!!Annak idején nem Merivát akartam venni de nem bántam meg.Bár autóról nem szokták írni de kedves strapabíró , jól variálható.Szívesen vennék egy dizelt vagy egy OPC??

- Izzók cseréje két évig kb.8 db. ingadozó feszültség miatt.( mondták ) Váltó persely cseréje.Ez gyári hiba csak nem szólnak.Az olajat eszi.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? Opel Astra Következő autója? Meriva