Autók » Opel » Kadett (1984-1993)

Kadett 1,6i

Megbizhatób mint az aszony,vad ka(n)dett

hááát hol is kezdjem amikor faterom nak az 1-es golfja beata a kulcsot akor gyorsan autot kellett keriteni. Emlékszem amikor megláttam az utcán kivolt rá irva hogy elado én szoltam anyukámnak akkor még nem anyira tecett de nemtudom egyszerüen beleszerettem. Apám munkásautonak használta és sokszor a szivem fájdult bele abba amit kapott komojan anyit mentek vele hogy az már borzasztó egy darabig még fater is vigyázott rá de vett egy B-s omegát és itt kezdödött az igazi megprobáltatás anyi ember vezette (ami köztudottan nemtesz jot a kocsinak) és olyan utakon amin a terepjároban is ugrál az ember 120-al szoval kapott rendesen az auto még soha nemhagyott ot az uton müszaki okbol csak egyszer apámat de azis azér volt mert kifogyott a benga az autoba sok km-t raktak bele de nemtom hogy menyit mer a km-ora meghalt 1 év után de megse lepödtem mer fater sokszor ugyis hajtota pl elkopott a fék inkább a kézivel ált meg mer lusta volt elvinni csináltatni és még volt néhány ehez hasonló huzása de mindezt leszámitva öis szerette. Igy amikor megvette az omegát nekematta a kocsit én azota fényezemmindig vanrajta javitanivalo már haladgatok sok pénzt költöttem bele meg még fogok is szerintem ez az auto kiválo az egyszerü ember életmodjának igaz nem a legtágasabb de 3-4 ember kényelmesen elfér benne amugy az auto már ment agyit mint az állat de még mindig nagyonjó motorja van megy mint a golyó én ezt az autot ajánlani tudom mindenkinek mer nemlehet megölni csak nehezen (modjuk vanaki nagyon érti ezt a müfajt) röviden enyi zsirgép

- hütö, kopó alkatrészek

mikor hova