Autók » Opel » Kadett (1984-1993)

Kadett 1.4i

Csodak nincsenek

Ezt az autot 3 eve vettem jaszberenyben kia kereskedonel. Kettos uzemu, LPG es benzin. aztan jottek a kalandok. Ugy at***tak a fejemet hogy meg! 270 volt az auto, elso szerviz 120e, es ugy hoztam el a szerelotol, hogy a fek "koppant" a padlon. Szetszedtek az egesz motort, de az olajlehuzo gyuruket nem csereltek mert "majd meglatjuk hogy birjak". Aztan csaladtag javaslata alapjan talaltam a masik szerelot, es tovabbi 100eft rakoltessel rendben lett az auto. A tipus megbizhato, es olcso fenntartani, elotte is hasonlo autom volt. Keveset fogyaszt, olcso hozza minden, de karban kell tartani. Hatul sarvedonel rohad, tortenjen barmi. Muanyagok oregednek, tornek. Zorog minden. Par ora utazas utan faj a derekam. Amiota rendbe lett teve azotan nincs vele gond, tankolni kell gyakorlatilag csak.

- Hengerfejtomites, huto, kifufogorendszer komplett, lengescsillapito, tetoablak, muszerfal, belso vilagitas, vezermuszijszakadas

Bp. Rona utca - Zoli
Lehuz, honapokig dolgoznak, mesterembereinek budos a munka, es joval dragabb mint amit eloszor kialkudik az ember, hanyagok.

Tibor - Bp. Keleti Pu mogott majdnem
Jo szerelo, gyors es pontos, arai korrektek

Fenntartási költség (7) Évjárat 91
Előző autója? 1.3i Következő autója? alfa/mitsubishi