Autók » Opel » Insignia (2008)

Insignia 2.0 CDTI

Kifinomúlt elegancia

Talán az első voltam,aki magánemberként az országban átvehettem ezt az AUTÓT. Január 16-án,az országos bemutató estéjén vettük át a párommal. Minden tekintetben fantasztikus autó.Hihetetlenül kényelmes. A 2.0 literes turbó nagyon szépen muzsikál. A gyorsulása széria körülmények között több,mint kiváló. Élmény autózni Vele. Majd a későbbiekben is jelentkezem.

Tul vagyok már az első 5000 után ajánlott szervízen.Az előzőekben leírtak csak fokozódtak.
Az egyik tulaj által leírt olajfogyasztás szerintem valami vw-nél történhetett és itt vezeti le a dühét.
Csodálatos autó.Imádjuk.Felsőfoku a
kényelem,a fogyasztás a 2 literes motorhoz képest elképzelhetetlenül alacsony(pedig megy a DRÁGA!?:) ).
Egy 1.6-os GTC és ez a család örömére szolgál.
Csak ajánlani lehet!!!!

- Semmi

5000 szervíz Sárospatak,Opel Bodrog.Figyelmesek,pontosak, tisztelik az ügyfelet és az autót.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2008
Előző autója? Astra 1.6 GTC Következő autója? Majdan csak Opel
Verdikt (8.9/10)

Opel Insignia 2008 (2009)