A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az oldal alján lévő sárga indapass boxbon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / Opel / Insignia (2008)

Ítéletek (35 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Nem tudom, mit vezettem, de jó volt
    Hogy milyen a legújabb Opel? Gőzöm sincs, fel nem ismerném az utcán. De százhússzal, kanyarban, eléggé okés. Riport egy szigorúan titkos Corsáról.
  • Repül a nehéz kő
    Egy pánikszobának nincsenek kerekei, és ritkán szép. Ez az Insignia mégis az, ráadásul néha előzékenyen pánikol a sofőr helyett is. Valószínűleg sosem fogjuk a forgalomban látni.
  • Talán csoda történt?
    Mennyit enne az Insignia, ha még könnyű is lenne? De úgy is feltehetném a kérdést, hogy hány kilós lenne, ha nagy lenne a csomagtartója.

h i r d e t é s

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)