Autók » Opel » Corsa (2000-2006)

Corsa 1,2 Base

Kis társaság kis autója

A váltó állítólag a m?szakin esett szét, pedig el?tte hétvégén volt egy 600 km-es utam. Néha nem vette az egyest, de kettessel simán elindult. Mikor bemelegedett már megvolt a hiányzó sebességfokozat is. A vizsgán pedig nem tudták kapcsolni a hátramenetet, 1-2. fokozatot. (Szakszervízben történt a vizsgáztatás)
Világításnál kicseréltettem az ég?ket, most már használható éjjel is.
Fogyasztással elégedett vagyok: hosszútávon 4,9 - 5,5 között fogyaszt.
Kellemesen autozható, el?l kényelmes, hátul már kevésbé. 4 személy négy napos kirándulására szükséges cuccok beleférnek, a személyekkel együtt.
Az egyest nem szabad túlpörgetni, mert az egyik henger megáll. Újraindításnál megy ismét.
Aki tud ajánljon egy jobb szervízt Tolna megye környékén!

- Els? fékbetét csere 20000 Ft volt 45000-es szervíznél. És a már máshol is említett váltókar típushiba: 40000 Ft-ba került.

OPEL Gemenc Autócentrum - nem vagyok velük elégedett:

Fenntartási költség (4) Évjárat 2001
Verdikt (5.5/10)

Opel Corsa 2000 (2000 - 2006)