Autók » Opel » Corsa (1982-1993)

Corsa 1.4i

Speedy Corsales´ 1.4i 92´ BEST OF

Tibike egyszer elhatározta,h autót szeretne...hmmm.na ez Én vagyok..Milyet is kéne venni??? Kicsit de jót...ekkor pont kapóra jött nekem az egyik ismerősöm ajánlata...így hát a Választásom a Corsára esett! Meg is vettem nyomban,az autót 2005 ben hozták be Svájcbol...az állapota Nagyon Tip-top nem panaszkodom...a karosszérián vannak apróbb hibák de azt majd én szabályzom:)
amotorjárol néhány gondolatot...1.4es 8 szelepes Központi injektorral ellátott aggregát, amely kb:12s alatt repíti a 800kg-t 100as tempóra! Az Utazó sebessége olyan 130-150..ott jólérzi magát a motor...és nem fogyaszt állat módjára! A teljesítményről:..nos nem tudom ,h miért de az 1.6os Astrat verem vele:D nameg a nagyképű suzukisokat XDXD Egyszer munkábamenet oda szivárogtam a piroshoz...melletem elsőként egy WagonR, a srác magabiztosnak tűnt...de mint utólag kiderült az autója már nem volt annyira az..szal elvertem mint jég a határt:D Röviden ennyi meg egy Bambi!!!

- Amikor megvettem,a Vízhőfok mérőm nem moccant sehova,ezt orvosoltam egy termosztát cserével!azóta meg se pisszen:),Alap Dolgok...ablaktölők cseréje,Ugye a tipikus hiba....a Vészvillogó hibája amit a márkatársak ismernek (2db 2forintos:D:D)

Nincs szerelőm

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992