Autók » Opel » Campo (1987)

Campo GL

Szerethető lomhaság

Kellett egy olcsó platós autó,5 személyes,4 kerék hajtású....Lehetőleg nem full trenga állapotban,melósnak.1-2 hetes figyelés után előbukkant a neten,reggel találtam,délben le is foglaltam.A részletekbe nem mennék bele, beszámított autó lévén-128000km-es futásteljesítménnyel.ELVILEG.Mivel kicsit később a biankós adásvételi alapján elért (hál istenek első,gondos) tulajdonossal egyeztettem a valós km 280000 volt!!!ENNYIT A KERESKEDŐRŐL aki egyben márkakereskedés is ,úgyhogy nem tudom mit képzeltek magukról....lévén akkor 2005,nem 1995.No mindegy az autó ISUZU lévén (csak az embléma OPEL rajta) valamint a már említett 1 gondos tulajnak remek egészségnek örvendett a már cirka 300000 futott km ellenére.Motor pöcc-röff,nem füstölt,eleje-hátulja nem recsegett-nem ropogott irány a munka...Használtam két évig,10000 km-ként olajcsere időnként légszűrő.Ezen kívül elöl 1-1 (nem egyszerre) talpas gömbfej 25000.-/db ill. a második telén 3 (azaz akkor már ugye mind a négy )izzítógyertya csere.(-12 fokban kicsit nehézkessen indult-néztem is-aztán kiderült 3 gyertya heló..) a 4 volt asszem 50000.-Egyszer volt v.mi kopogás elöl ill.a kormány vált furcsává-picit pontatlanná :v.mi persely kopott ki amivel a korm.stab.rúd vége volt az alvázhoz rögzítve..szerelő:csak csere,gyári új 80000.-
Aha.Fogtam a cuccot irány esztergályos cimbora mutatom ilyen kellene.10 perc, 1000.- .Már csak vissza kellett csavarozni s lám ismét tökéletes a gép.Ennyi.Soha nem döglött le sehol,lomhasága ellenére(-e miatt ill a 450000 km-nyi futás)adtam el,még akkor is pikk-pakk állapotban.Nem egy terepjáró alacsony építése iil.gyenge(?)elsőhajtása miatt,de jó pár cudar helyzetből kijött félterep gumijai ellenére...

- szervószivattyú-szimering,kormány-stabilizátor rögzítőpersely
- márkaszervízbe NE VIDD nem értenek hozzá,rád sózzák a méregdrága eredeti alkatrészt ha kell,ha nem

maszek

Fenntartási költség (10) Évjárat 1996