Autók » Opel » Astra (2004-2008)

Astra 1.4 twinport

Az állat!!! Nem kérdez vissza, csak teszi a dolgát!!!

Az ócska de kitartó wartburgomat (5 ször hagyott cserben),cseréltem le astrára amit 2.5évesen 23000km-el vettem.Vásárlás elött ki sem probáltam csak körbenéztem másnap elhoztam.
4 hónap alatt 7000 km-ert mentem vele,és 1szerüen hihetetlen. No nem a wartburghoz képest ,mert mentem sokféle autoval.Eleinte kicsit keménynek tartottam a rugózást de megszoktam,most inkább sportosnak mondanám.
Fogyasztás aaaaz kírály.Én sportosan vezetek rendszeresen kihúzatom 5000-ig hogy ne lustuljon el.Klímával talán 6 felett fogyaszt úgy 120-130 as tempóval.
A szokásos opeles tulajdonságok pl hidegen nehéz a váltó kicsit hangos a motor de ez melegen megszünik és faxa minden.
Fütés jó,klima is de köv automban digit klima lesz.(könnyebb szabályozni).
Végre 1 olyan auto amit csak tankolnom kell.
2.5-3.5 millért jobbat nem tudok elképzelni,elfogultak tünök? Lehet. Én maradok az opel márkánál.Gondoljunk csak bele,nézzünk körül,ez a tipus kiforrott,megbízható.
Nekem bevált,ezek alapján ajánlom mindenkinek.

- Semmi!!!

Pethe autóház pécs
Korrektek (ott lehettem az auto mellett javításkor)
Alaposak ,gyorsak
kicsit lehetne olcsobb.
A 2 éves nagyszervíz:Olaj és olajszürö,fékolajcsre,klima szürö csere egyéb átvizsg,semmit nem vittem 50 rugó!!!

Fenntartási költség (9) Évjárat 2005
Előző autója? Wartburg 1.3 Következő autója? Opel