Autók » Opel » Astra (2004-2008)

Astra 1.4

A GAstra

A kocsit nagybátyámtol vettem át, igy második gazdás volt.
Végig vezetett szervizkönyvvel, de ennek ellenére több, mint 100 ezret költöttem rá elsö körben .Éppen szerviz elött volt.
Azt hittem minden franko lesz vele,de nem !Minden hónapban legalább 30-40 ezret költeni kellett rá.Egyébként nagyon jó állapotu volt, amit tükrözött az is, hogy mikor meghirdettem másnap el is vitték.
Azzal indult a kálvária, hogy csak másodikban 1500,és 2000 között rángatott(trafosor).Aztán a szuper utak miatt szinte komplett futómü csere.Törte a rugókat hátul.Lehetne még sorolni a végtelenségig a hibákat...Az egyetlen amit szerettem benne az a motor volt!Végig Castrol GTX7-est kapott(5w40),és közel a 300ezerhez, meg sem csipte, nemhogy egye.Aki megvette tuti jol járt vele,mert a két év alatt szinte ujjá lett épitve.
Egy nagyon lényeges dolgot nem emlitettem:5.5 évesen már rohadtak a sárvédöivek, és ami a legdurvább, hogy a 2 torony is kirohadt.Persze mikor gariban szerettem volna megcsináltatni, ugy hajtottak el, mit Süsü a lepkét!Még garis volt.Akkor ismertem meg a szerelömet,aki azóta szervizeli a kocsimat.

- A motort ,és az elektromos dolgokat kivéve minden.

Opel Olimpia Debrecen

Olimpiábol szakember!

Petri Ferenc Debrecen
0630/3946221

Fenntartási költség (2) Évjárat 1999
Előző autója? swift Következő autója? opel
Verdikt (4.8/10)

Opel Astra 2004 (2005)