Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1,2

Seggbe kell rúgni, hogy menjen

az ugy volt hogy az elöző automnak lejárt a műszakija és kellett egy autó sürgössen mert hát valamivel elkellet menni nyaralni.na nem sokat szorakáztam gyorsan végigfutottam minden kereskedőt meg ilyenek.megláttam és tetszett mert ezek az astrák dögössen néznek ki pirosan és 3 ajtósan és föleg ha tiszták.az ára aránylag átlagos volt ugyhogy megvettem.jeeeeeeee mehettem nyaralni.birta is a kiscsávó a gyürödést de ahogy egyre többet mentem vele észrevettem ám hogy a szép kis mecsek környéki lankákat nem nagyon szereti.taposom mint a dög nem megy és csak k anyázni tudom mert a visszapakolás se sokat segít.hát ez van 1,2 es.azóta már megtanultam hogy máskor ezt is néznem kell ha már nem az alföldön lakom.amugy városban nagyon jó kis nyugis aútó csak mérni ne álljon be mellém 1,0 suzukinál pacisabb gép.hibák csak a szokásos típushibák voltak.vízpumpa légtömegmérő alapjárati motor.mondjuk az utobbi 2 ből lehetett volna 1 is.bemérték azt mondták légt.mérő.30000.eltelt két hét megint bexart.bemérték.boccs mégse hanem alapjárati motor30000.na ennyit a szerelőkről.ja meg ecce kiment a segge alólam mert nem szólt a beton hogy fagyos.hátsó kerék csapágy.(7000)feketén.amugy annak tudom ajánlani aki nyugodt és tötymögöl az úton mert megbízható és aránylag olcsó fenttartani.

- légtömegmérő,alapjárati motor.,kerékcspágy,

azt inkább hagyjuk

Fenntartási költség (8) Évjárat 1999
Előző autója? kadett Következő autója? valami mérgesebb és felszereltebb
Verdikt (5.5/10)

Opel Astra 1998 (1998)