Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1.7 TDI

Nem sportautó, de normál használatra tökéletes

192 cm vagyok, igy egy kicsit kicsi elol a fejter, de elviselhetoen, mogottem viszont csak kenyelmetlenul lehetett ulni, es nekem is kicsit ossze kellett magam huzni.
A motor nem tul eros(75 LE), de normalis kozlekedesre alkalmas. Nagyreszt varosban hasznalva kicsit odafigyelve 5 l gazolajjal el lehetett jarni, 5.5-nel tobbet sosem mertem (majdnem minden tankolas utan neztem a fogyasztast), viszont kicsit odafigyelve nagyreszt orszaguton sikerult 4.2-t is kihozni (azert volt benne autopalya 150-nel, klimaval is)
Velemenyem szerint egy 3 fos, vagy egy 4 fos nem extra meretekkel rendelkezo csalad reszere remek valasztas.
(probaltam 1.4-es benzines motorral is, azzal jobban megy, viszont tobbet is fogyaszt(7-8 l)

- Semmi

Olajcsere - Ismerosnel