Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1,4 16V

Jóindulatú strapabíró kezesbárány

Fékeket kellett első tárcsákat+hátsó dobot.
Néha nemakar indulni, de 2perces unszolás után elindul.
Ha nagyon hosszú utat megyek vele, utána nehezen indul és elveszti az alapjáratot, de kis gázfröccsel orvosolható a probléma.
Hozzáteszem mindig beindult! csak vmikor nincs kedve egyből beindulni.
Néha beszorul a váltó, h mozdítani sem bírom, pedig nincsen hideg, egyszerűen beáll. De leálítom újra indítom és el is múlt minden váltó hiba.
Alapjában véve nem költöttem rá semmit a fékeken kívül, meg izzó csere, olajcserén kívül.
Szerintem nem kell megijedni az olykor drasztikusnak vélt hibáitól. Néhány napot pihentetni kell, és mint az embereknél meggyógyul magaától, de komolyan!!!

- első+hátsó fékek
- semmi más a szokásos olajscserén ill izzócserén kivül.

tatabányára viszem az Opel-hez.
Segítőkeszek szerintem, nincs semmi problémám.
A javítási költségek kicsit magasak, de ez a márka szervíz miatt van.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? BMWE30-318ISCoupé Következő autója? Azt hiszem maradok az opelnél.
Verdikt (6.2/10)

Opel Astra 1998 (1998)