Autók » Opel » Astra (1998)

Astra Opel Astra G Caravan 2.0DI

Gazdaságos jószág, de szereti a törődést nagyon!!

Elektronika nem a legjobb,fogyasztása elég jó vegyes használat közben is 6,5l/100km.Városon kívül 5 alá is ment már.Sok sajnos a típus betegsége..(adagoló,klímahütő )A futtómű pl.nagyon jó,az auto caraván úgyhogy pakolás szemponjából is tuti,de ha lehetne a hátsó üléssort állítani akkor igen jó tágas kocsi lehetne..

- klima gáz elment-hütőklíma kilyukad(kőtöl)50e ft csere olasz típusú lett berakva,adagoló elromlott csere 250e ft(elötöltést szabályzó dugattyú leragadt),kopó alkatrészek-fékbetét-féktárcsa40 eft,izzitógyertya nem jött ki egyszerűen koxtól bentragadt(db.ja 3eft),meg párszor kiégett a fényszoró izzó..A börkormány duda része kisszakadt(szervízbe légzsákkal együtt cserélték volna)maszek modon újrabőrőzés 12e ft.A belső óra 5soros kijelzője pixelhibás,a bal oldali ülésfüttés elromlott(ülésben megszakadt a szál)utobbi 2öt még nem csináltattam meg..

Opel Csillag Szhely.
Nem minden esetben találták meg a hibát(pl.adagoló hiba helyet EGR szelepet akkartak cserélni..,de szerencsére tovább érdeklödtem)Ha ember bement túl sokat várratták míg foglalkoztak vele..úgyhogy a kiszolgálás is gyatra,szervízes emberek tapasztalata kevés!!Pláne az elektronikához!

Probáltam több embert megkeresni..a szervízek drágán dolgoznak (8e ft/órabér ) maszek világba találtam nagyon jó szakembert, akit ano nem becsültek meg a szervizbe és otthon dolgoznak elfogadható pénzért..

Fenntartási költség (7) Évjárat 1999
Előző autója? Swift Következő autója? talán fiatalabb Opel 1.9CDTI,de lehet japán típusra cserélek nem tudom még..(Honda,Toyota..talán)
Verdikt (5.5/10)

Opel Astra 1998 (1998)