Autók » Opel » Astra (1998)

Astra 1,6 cdx

Fasza kocsi

Ami a használattól elkophat, elkopott.Amiket felsoroltam azonkívül hátsó kipufogódob, fékbetétek és pofák.Ezeken kívül a megtett 150000 km alatt semmi.Tökéletes autó.Szép, erős, biztoságos,masszív, megbízható ...... stb

- Üzemanyag szivattyú,szénkefe a generátorban illetve a feszültségszabályozó / kétszer is /

Hacsa szerelő és szervízmester

saját magam. / olajcsere / 10000 km.után úgy gondolom járna minden autónak hogy sokáig éljen a motor benne úgy mint az enyémben /,gyertyacsere,levegőszűrő csere....stb az ilyen egyszerű dolgok. Ez a biztos mert tudom mit teszek bele és biztos hogy beleteszem és azt amit megvettem.

Fenntartási költség (8) Évjárat 1998
Előző autója? swift Következő autója? opel
Verdikt (7.4/10)

Opel Astra 1998 (1998)