Autók » Opel » Astra (1991-2002)

Astra Family 1.4 16V

Az Opelek csillaga

Az autót egy Kecskeméti autókereskedésben vettük. Egyszerűen úgy lehetne leírni, hogy a család kedvence! Minden nap használjuk, de komoly hiba még soha nem fordult elő. 90 lóerejével meglepően jól megy, s túlságosan pörgetni sem kell ahhoz, hogy nyomatékos legyen. Imádom a hangját, mert mindig halkan mormog! Rendkívül szeretem ahogy kanyarokban fekszi az utat. A „seggét” még soha nem dobta ki, no persze lehet, hogy az elsőmeghajtás is szerepet játszik ebben. Többször kipróbáltam már, hogy hogy viselkedik az autó nagyobb gáz esetén, egy élesebb forduló bevételekor! Erre is csak pozitívumokat tudok felhozni, mert nem fordult még elő, hogy bizonytalan legyen az autó, max. annyi hogy a kerék kipörgött. A csomagtartója nagy, minden belefér egy hosszabb kiránduláshoz is! Az ülések kényelmesek, -de hogy mondjak róla negatív véleményt is- talán annyi, hogy hosszú távú út után nehéz kiszállni belőle. A Family felszereltségével is nagyon meg vagyok elégedve! Az ABS, a szervo, a dupla légzsák, a távirányítású központizár, az állítható vezetőülés, az immobiliser, a ködlámpa, és a hátsó ablakfűtés sem hiányozhat belőle. Ja, és nagyon jól áll neki éjjel a xenon! A lökhárítók és a tükrök színre vannak fújva, ami nekem a kedvencem! Fogyasztása ha rendesen hajtva van, akkor tényleg nagyobb az átlagnál, de cserébe teljesítményt is nyújt! Nincs vele gond nagyobb előzések esetén sem, pedig már 11 éves! Kisebb dolgokat kellett már rajta cserélni, mondhatni ugyanazokat a dolgokat, amiket írnak itt a fórumban! Pl.: kilóméteróra-spirál, kipufogó dob. De! Soha nem csinált még olyat , hogy ette volna az olajat! Ha kellően odafigyelünk az autó karbantartására, mindig Megbízható és Hűséges marad!

- kilométeróra-spirál, kipufogódob

Kecskemét_Opel Tormási Szervíz

Fenntartási költség (10) Évjárat 1997
Előző autója? Következő autója? Opel Astra
Verdikt (8.5/10)

Opel Astra 1991 (1998 - 2003)