Autók » Nissan » Vanette Cargo (1995)

Vanette Cargo 2.3d

Japán kotla

2006-ban vettem,5 évesen.Megnéztem, amit motorblokk széthúzás nélkül meglehetett,szóval alig,mert másnapra már kellett vmi teherautó.Haverom azt mondta barom vagyok, az évszázad buktája lesz,ép eszű ember így nem vesz autót.jól nézett ki, nem ropog, nem csörömpöl,elhoztam.Azóta kiderült,a legjobb választás volt mert egy büdüs fillért nem költöttem rá.Leginkább városban használom sokat váltok,indítok fékezek,de eddig még jele sincs készülő hibának.Kő egyszerű szívó motor meg alatta kerekek.Amit nem szeretek:istentelen hangos 90 fölött, hossz útra nem is viszek magammal cd-t.A gyorsulása kétségbeejtő.Mire felküzdöm 100-ig, elszívok egy cigit.Útálom hogy biciklivel is legyorsulnak a lámpánál.Keményre fújt gumikkal nem megyek több pályás vasúti átjáró felé, mert kirázza a sz..t is belőlem.Üresen nagyon pattogós.Amit még nehezen viselek az az,hogy a hátsó ajtó zsanérjai hajlamosak a "teletaknyolódásra".két kézzel,lendületből kell bevágni.Ezt csak úgy lehet megszűntetni,hogy le kell szerelni az ajtót és úgy kitakarítani a zsanért,majd megkenni.Fogyasztása mindig 9 körül alakul akár lassan megyek akár gyorsan,akár tele van, akár üres,de én fenntartások nélkül elindulnék vele bárhová.Tény, ez teherautó, ezért veszik meg,ezzel nagyjából mindenki tisztában van ha efélét akar.Megbízható és igénytelen,ez ebben a kategóriában mindennél fontosabb.Csak ajánlani tudom.

- ajtókárpit,kipufogócső.1500ft munkadíj

nincs szerelője