Autók » Nissan » Navara (2005)

Navara 2,5DCI

Ha van benzinkutad, akkor ez a te autód!

Az autó kényelmes elől. Hátul kevésbé.
Rengeteg hosszú úton használtuk. Óriási hiba, hogy az autó átlag 13 litert fogyaszt a gyári adattal szemben, ami 10 liter alatti. Van egy életveszélyes hiba is az autón, amit még 60 ezer km-nél sem tudtak megoldani, az pedig az, hogy az autó nagyobb gázadásra leáll.
Előzni egyáltalán nem lehet vele.
Gyorsulása 100 km/h sebességre ezért olyan mintha Trabanttal tenném ugyanezt. De már megtanultam így vezetni.
A fogyasztásra a szervíz azt mondja, hogy Euro 4-es utánégető eszi meg a 3 litert plusszban. Ez vicces, hát ez lenne a környezetvédelem. A probléma nem csak engem érint. Ebben a szervízben több mint 10 autó jár ugyanezzel a problémával.
Már voltak japánból ellenőrizni, hogy mi a gond. De azok sem tudták megoldani. Nem értem miért Japánból ellenőriznek valamit, ha ez egy Francia motor.
A véleményem nagyon rossz ezért az autóról, még az sem kárpótol, hogy kényelmes, csendes. biztonságos és jó terepjáró.
Ez a véleményem.
Email címem: b.arpad@kp.hu
Ha valaki hasonló problémával küszködik írjon.
Üdv:
árpád

- A vásárlástól számított 15 percen belül kiderült, hogy az autó városban 18 litert fogyasztt, amit azóta sem csináltak meg.
- 20. 000 km-nél az autó nagyobb gázadásra leáll, amit még 60 ezer km-nél sem orvosoltak.

NISSAN Summit Lágymányosi Híd Pesti oldal.
Ebben a Szervízben két olyan emberrel találkoztam aki megpróbált segíteni, de mégsem tudott, az egyik Tusán Zoltán, a másik Orbán Attila. Sajnos a szervíz felkészültsége a problémákkal szemben nulla. Egyszerűen nem tudjuk megcsinálni a válasz.
Egyébként a szervíz a levelekre vagy nem válaszol, vagy nem veszi át, vagy azt válaszolja, hogy készséggel álnak rendelkezésemre, de ha odamegyek, akkor azt mondják, hogy nem tudják orvosolni a hibát.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2006
Előző autója? Honda Accord új diesel Következő autója? Csak Japán!!! HONDA
Verdikt (2.8/10)

Nissan Navara 2005 (2005)