Autók » Nissan » Almera (2000-2007)

Almera 1.5 visia full

Szeretheto

elso uj autom.az elejen imadtam.aztan amikor elmult az ujdonsag ereje eszrevettem a gyakran emlegetett hibakat.belso muanyagok,pl az ajton.katasztrofa.a motor nagyon erdekes.neha megy mint a barom.kettesben,5-6 fordulatnal marha jo,de neha meg semmi.nyomja az ember a gazt es meg sem moccan.kemenyen kell porgetni ha menni akar az ember.kenyelmes,nyugodt autozashoz van kitalalva.a valto szar francia,remelem nem hagy cserben.nem kenyelmetlen,de erezheto,h hol keszult.futomu is erdekes.mintha ket kulonboz autobol szarmazna az elso es a hatso.uttartasa szerintem kivalo.7. autom,elotte punto 2 sportingom volt.a szedan csomagtartoja iszonyu krealmany.en nem tudom mire velni.nagy,de ennek ellenere hasznalhatatlan.hatul alig van hely.a lampa beallitas utan is harmatgyenge.szelzaj katasztrofa,motorhang szinten.a motorterben semmi szigeteles.sztem az utasterben sincs.amiert megsem bantam meg?3 millio volt.1.5-os moci.autopalyan 170 lazan.biztonsagos,fogyasztasa elmegy.megbizhato a hirek szerint.4 legzsak,abs,kilma,fekaszisztens,aktiv fejtamlak,satobbi.japan autot,ekkorat,ilyen felszereltseggel nem kapni.ja es a fek,nem egyszer mentett meg a balesettol.4 tarcsafek,iszonyu fekhatas es a fekaszisztens is elegge kifinomultnak tunik.az abs nem tul agressziv.a hibai ellenere szeretheto,kenyelmes,inkabb csaladi,nyugis auto.

- eddig csak aprosagok,de azok is gariba.rezgett az uveg lehuzva.kilazult a csomagtarto zarja.szivargyujto hiba.legzsak visszajelzo vilagitott kontakt hiba miatt.1 ora alatt mindent kijavitottak.

duna auto

Fenntartási költség (7) Évjárat 2007
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? punto 2 sporting Következő autója? x
Verdikt (6.4/10)

Nissan Almera 2000 (2002 - 2007)