Autók » Nissan » 100nx (1990-1994)

100nx 2,0 GTI

A család tagja.

Imádom , olcsó a javítás , ami nincs hozzá azt hajtogatnak. minden beszerezhető hozzá bontva vagy újonnan elérhető áron , városban 10 Litert eszik télen nyáron. Jelenleg az enyém egy nagyobb felújításra vár ami olyan 300000 ft lenne kasznizás és apróságok , motorhoz sosem kellett nyúlni, eredeti lengés csillapítok vannak benne "25" éves. Jelenleg autót keresek , de ha felmérlegelnek az ócskavasak mindenképpen ez marad. Ritka fajta sokan megbámulják , nem ismerik , aki ismeri az csak jót mond róla. Ami nem jó , hogy kicsit nagy ívben fordul , ami viszont nagyon jó , hogy a kormány leg kisebb mozdulatára is reagál , a gyári adatokat simán hozza 8,3 s alatt van 100 on , dinamikus kocsi előzésnél van amikor 3. ban hagyom 160- 170 között van pillanatok alatt, mindenképpen a Gti-t ajánlom gyors megbízható , jó az út tartása , ha mindenhol betartod a sebesség határokat , soha nem megy tönkre, soha nem bántam meg , hogy ilyen autót vettem , hátul 170 cm es utasnak kényelmetlen, az enyém vonóhorgos , meg sem érzi az utánfutót!

- 16 évesen a bal hátsó torony beszakadt, 17 évesen a jobb is , Teljes kaszni lakatolás küszöb hátsó sárvédő ívek (Lada Samara) berakva 240,000ft műszakival , 18 évesen a szervó nyomoági csöve , 1500ft volt a javítás, 8 évente kuplung csere 2016 ben szereléssel 29000ft , most vízpumpa tömítés csere jön , Beázik ameddig nem találok normális üvegest a tetejéhez, Márka szervizben nem normálisak.

Helyben szakidani nem szerviz.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992
Előző autója? micra Következő autója? almera , Primera