A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az oldal alján lévő sárga indapass boxbon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mitsubishi » Outlander (2003-2006)

Outlander 2.0 4WD

Az ítélet értékelése
4,0(2 db)

Benga állat

Szöveges ítélet

Imádok bele huppanni az ülésbe ,ami kellemesen tömött.A motorja lehetne egy kicsit er?sebb,de forgatva jól húz.Fék,futóm? rendben,tempósabb kanyarban kissé tolja az orrát,de ahogy elveszem a gázt,rögtön úgy viselkedik mint a villamos!A fogyasztása városban 11 liter télen-nyáron,országúton 9,5-10,ha okos vagyok(130km/h),de egyszer sikerült megetetnem vele 16-ot is,igaz akkor 190 alatt nem nagyon közlekedtem!Negatívumként talán azt tudnám említeni,hogy a benzintankját kissé alul méretetezték(50L),idegesít?,amikor négyszáz kilométer megtétele után csipog,hogy éhes és a csomagtér lehetne nagyobb!Egyébként maximálisan elégedett vagyok az autóval és nyugodt lelkiismerettel ajánlom akárkinek.

Hibalista

- Csak a kötelez? szervízek,illetve 58000-nél els? fékbetét csere.

Ide hordtam szervizbe

Duna Interservice,azt hiszem most Dunaautó.Bp.III.Zay utca

Értékelése: 9

Fenntartási költség (7) Évjárat 2003
Kényelem (9) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 0
Megbízhatóság (10) Vezetett km 60000
Szerviztapasztalat (10) Átlagfogyasztás 10.5 l
Előző autója? SWIFT Következő autója?
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.6/10)

Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.

Mitsubishi Outlander 2003 (2004)

Ítéletek (12 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

h i r d e t é s

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)

Totalcar áruház

gyújtáselosztó fedél