Autók » Mitsubishi » Lancer (1988-1992)

Lancer 1.5 12V aut.

Királykisasszony

Eleinte nem akartam írni, mert a ´94 utáni Lanceroknál, már írtam róla, de olvastam egy nagyon rossz "népítéletet" és gondoltam megmutatom az érem másik oldalát.

10 éves voltam amikor megvettük. Idén nyárig úgy gondoltam ez lesz az els? autóm. Majd szépen kipofozom és nagyon sokáig vígan mászkolok majd vele. Nagyon sok emlék kötött hozzá és soha-sehol nem hagyott cserben. Ja és gyönyör?en fordul kézifékkel.

Aztán felhívott egy haverom, egy metálszürke, 94-es újabb, szintén automataváltós lanyó mellett állt. Az órája szerint 90e. km van benne. Nézzem meg most AZONNAL!
Megnéztem, elhoztuk NAGYON JÓ ÁRON és még az 1.5-t is sikerült beszámíttatni.

Amit nem szerettem, hogy nincs hátul fejtámla. A faceliftelt modellekben már van. (94 után) 13-as a kerek. (ez bizon pici)
Nagyon gyenge a fékje. (140 fölött felejt?s)
A bontott alkatrész is drága, de soha egy lehúzós Mitsubontóssal nem hozott még össze a sors. Ez mázli

Nagyon er?s a lámpája, korosztályában és kategóriájában verhetetlenül jó.

Az ülései és az ergonómiája szerintem nagyon jó. (plüss)

Az eredetu gátlókkal ment el közel 200e. km-t. És még most is azok dolgoznak benne és még mindig "biztonságos"! (nyílván a fékút hosszabb, de nem életveszélyesen instabil)

95Le! :)
nagyon kevés nyomaték! :(

Ha automatát veszel, készülj fel, hogy nehéz lesz hozzá bontott váltót találni. Kíméld és szeresd!

- Az automataváltó elromlott, de nem nálunk. (családi verda volt)
- Egy barátunknak adtuk el, ? volt aki legyilkolta. A javítás tudtommal 150e. Ft-ba került.
- A kilóméteróra spirálja 6-7 éves kora körül elkezdett zúgni, azt hittük elszakad. A zúgás tavasszal abbamaradt, azóta se hallottam fel?le.
- Kiégtek a m?szerfal kapcsolóinak az izzói. (hátsó ablaktörl?é, a ködlámpáé, ...)
- Kb. 5 éve nem világít a f?tésszabályozás világítása sem.
- Az alapjárati motor elromlott. Voltam vele több szervizben is, de mindenhol csak lehúztak, a lefulladást megoldani nem tudták.
- Végül egy PilisborosJen?i szaki oldotta meg. Cséri Ern?.
- Ezen kívül SEMMI! A töréseket leszámítva nem kellett hozzá semmit vennünk.

Pilisborosjen?
Cséri Ern?

Mitsubishi szakszervizek

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992
Előző autója? Következő autója? nekem: Mitsubishi Lancer 1.6 16V, édesapámnak, aki a tulaj volt: Ford Mondeo 2.0 aut. (´97-új)
Verdikt (6.7/10)

Mitsubishi Lancer 1988