Autók » Mitsubishi » Lancer (1988-1992)

Lancer 1,5GLXi

Innentől csak Mitsubishim lesz.

Az első komoly autóm, ha nem kellett volna a munkám miatt fiatalítani és megtehettem volna megtartom.
Sosem hagyott cserben, jól fogyasztott és 90 lovashoz képest nagyon erős volt a motorja, hosszú távon is kényelmes.
Gondosan bántam vele és ezt meghálálta, sajnos mindig megtalálták a parkolóban de bontóból olcsón lehet karosszéria alkatrészekhez jutni.
Nagyon sajnáltam eladni, remélem jó kezekbe került.
Mindenkinek ajánlani tudom aki ilyen kocsit akar, én azt hiszem innentől már csak Mitsubishit fogok venni. A Carisma már megvan, három év múlva pedig jöhet a 2008-as Lancer :)

- A kopo alkatreszeken kivul semmi.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1992
Előző autója? Micra Következő autója? Mitsubishi Carisma